?

Log in

No account? Create an account

"Народна красуня"

   1 грудня - в ПК "Березіль" відбувся конкурс краси "Народна красуня".

   

   

  

 

 

  
  
 

  
  
    28 листопада 2011 -  разом з балетом "Танго" взяла участь у благодійному концерті з нагоди 5-річчя Тернопільського благодійного фонду ім. Арсена Монастирського. 
 

 

  9 листопада 2011 - відбулися зйомки музичної програми "Гал Кліп". 

 У дружній розмові з ведучим Анатолієм Крохмальним розповіла про зйомки кліпу "Рідне місто", про книжечку-розмальовку для дітей, а також представила нову пісню "Тисячі вогнів".

Дивіться на каналі TV4 у неділю 13 листопада о 20:30.

А також у повторі:
14 листопада у понеділок о 17:30
16 листопада у середу о 13:00
18 листопада у п`ятницю о 17:30 

 

   Мій новий відеокліп, присвячений Тернополю - місту, яке я дуже люблю і яке стало для мене рідним.

   Режисер — Олександр Сюткін.  


 


   Співачка Надія Гураль презентує тернополянам свій новий кліп на пісню ?Рідне місто?, який присвятила Тернополю. Вона є атором слів і музики пісні. Над відео працював режисер Олександр Сюткін (м.Львів).

   Зйомки проводились на людних вуличках міста та у досить незвичайних місцях: на даху висотного будинку, на носовій частині великого катера під час його руху. У кількох сценах використано ексклюзивне колекційне авто - Москвич-401 ?Кабріолет?. Особливою прикрасою відео є шоу-балет ?Танго?, з яким Надія Гураль розпочала свою співпрацю. В зйомках брав участь музикант-віртуоз Павло Волощук, а також випадкові перехожі. Не можна оминути і красиві наряди співачки, родзинкою серед яких є унікальний в`язаний костюм, спроектований, як і всі інші, Надією, а втілений у життя відомою тернопільською майстринею Світланою Мазур.

- В цьому відео хотілося показати красу міста, яке стало для мене рідним,. ? каже співачка, - А також розказати таким чином про Тернопіль мешканцям інших міст, в яких транслюватиметься цей кліп. Бажаю всім приємного перегляду. 


    28 серпня 2011 -  разом з балетом "Танго" привітали тернополян з Днем міста. 


 
    27 серпня 2011 - разом з балетом "Танго" взяла участь  у  святковому концерті з нагоди проведення Чемпіонату Європи з водно-моторного спорту.  

   
 
 
  

  


 

24 серпня 2011 -  разом з балетом "Танго" завітали з концертною програмою у місто Червоноград та місто Соснівка з нагоди святкування Дня Незалежності.